Inicjatywa Psychologowie dla Społeczeństwa powstała, aby osoby doświadczające emocjonalnych trudności, związanych z następstwami pandemii COVID-19 mogły uzyskać profesjonalne, bezpłatne wparcie psychologiczne.

 

Spełniliśmy nasze założenia. Udzieliliśmy pomocy tysiącom osób, w czasie największego zapotrzebowania.

Od tygodni zainteresowanie naszym wsparciem stopniowo maleje, jednak chcielibyśmy skorzystać z dotychczasowych doświadczeń i ogromnego potencjału naszego środowiska, by móc dalej wspólnie realizować istotne społecznie cele.

 

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do współpracy na rzecz:

a) przeciwdziałania negatywnym skutkom psychologicznym pandemii COVID-19 (kontynuacja obecnych działań i praca nad ich przeformułowaniem);

b) popularyzowania pomocy psychologicznej;

c) integrowania środowiska psychologów i psychoterapeutów;

d) wspierania społeczeństwa w obliczu zmian klimatycznych.

 

Jeśli chcesz do nas dołączyć, poproś o przyjęcie do grupy „psychologowie dla społeczeństwa” na Facebooku. W wiadomości prywatnej (sprawdź folder „inne”) otrzymasz link do formularza, w którym będziesz mógł/mogła określić, czym chciał(a)byś się zająć w ramach inicjatywy. Poprosimy Cię także o wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i potwierdzenie wykształcenia (dotyczy psychologów i psychoterapeutów). Kiedy zrealizujesz powyższe punkty, zostaniesz przyjęty/-a do grupy i od tej pory będziemy w kontakcie!

Aktualnie pracujemy nad zarejestrowaniem stowarzyszenia Psychologowie i Psychoterapeuci dla Społeczeństwa, by móc jeszcze skuteczniej działać.

  • Grupa Facebook dla specjalistów

©2020 Stowarzyszenie Psychologowie i Psychoterapeuci dla Społeczeństwa