top of page

sob., 02 paź

|

spotkania ekspertów online

Druga konferencja MAM GŁOS

Każdy człowiek ma głos, nawet jeśli nie jest on słyszalny. To głos marzeń, aspiracji, potrzeb, tego kim jesteśmy. Nasz prawdziwy głos jest niezbywalny. Niestety w Polsce powszechnie zdarza się, że niekompetentni nauczyciele lub nieświadomi rodzice i opiekunowie mówią dzieciom: NIE MASZ GŁOSU.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Druga konferencja MAM GŁOS
Druga konferencja MAM GŁOS

Czas i lokalizacja

02 paź 2021, 12:00 – 03 paź 2021, 18:00

spotkania ekspertów online

O wydarzeniu

Organizatorem konferencji jest Stowarzyszenie Artystów Euforis.

Podczas konferencji będziemy zajmować się obalaniem mitów o głosie i śpiewaniu, mówić o tym czym jest głos i co dzieje się kiedy go rozwijamy. Pokazywać, jak wygląda profesjonalne kształcenie. Mamy nadzieję, że jednym z efektów konferencji będzie rozpoczęcie kampanii, która zjednoczy wszystkie osoby zajmujące się głosem i sprawi, że za kilka lat żadne dziecko nie usłyszy piętnujących i wykluczających słów: nie masz głosu!

Zapraszamy wszystkie osoby zajmujące się pracą z głosem: nauczycieli śpiewu, lektorów, aktorów, logopedów, foniatrów, wykonawców, a także pasjonatów śpiewu. Zapraszamy bardzo gorąco osoby, które wiele lat temu usłyszały słowa: nie masz głosu i porzuciły marzenie o śpiewaniu. Być może udział w konferencji zmieni Wasze nastawienie, a spotkanie z ekspertami sprawi, że bardziej uwierzycie w swoje możliwości i zaczniecie najwspanialszą przygodę: odkrywanie swojego prawdziwego głosu! Z całego serca Was do tego zachęcamy! Jesteśmy tutaj dla Was.

Harmonogram


  • 1 godzina 30 minut

    Inauguracja konferencji


  • 1 godzina 30 minut

    Inspiratorzy

Jeszcze 4 dostępnych elementów

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page