top of page
Image-empty-state.png
Katarzyna Dzwonnik

Współzałożycielka stowarzyszenia PDS. Administratorka fanpage Psychologowie Dla Społeczeństwa. Psycholożka, psychoterapeutka Gestalt z elementami terapii systemowej.

W życiu prywatnym i zawodowym najważniejsze są dla mnie relacje. Z rodziną, przyjaciółmi, współpracownikami i klientami w gabinecie.
Ktoś bliski mi kiedyś powiedział, że jestem „zwierzęciem społecznym” i myślę sobie, że coś w tym jest.
Z dużą otwartością i zaciekawieniem podchodzę do spotkania z drugim człowiekiem. Staram się by moja wrażliwość i uważność dawała przestrzeń na bezpieczne bycie ze sobą w tu i teraz. Mam poczucie, że każde takie spotkanie, bez względu na to czy jest na całe życie, czy tylko na chwilę, jest ważnym doświadczeniem dla obu stron.
Czuję radość i wzruszenie, kiedy towarzyszę drugiej osobie w odkrywaniu własnej siły i potencjału jaki w sobie nosi. Patrzę na trudności i doświadczenia życiowe jak na wyzwania, które są okazją do rozwoju i dokonywania zmian w życiu.
Nie lubię pośpiechu i presji. Wierzę, że wszystko co do mnie w życiu przychodzi, przychodzi właśnie wtedy kiedy jest na to czas i miejsce, i kiedy jestem na to gotowa.
Koi mnie przestrzenna muzyka instrumentalna, szum morza, ciepły piasek, mokra rosa na trawie pod stopami.
Uwielbiam planszówki, dobre brytyjskie kino sensacyjne i komediowe oraz skandynawskie kryminały.
Jestem spełnioną mamą i szczęśliwą partnerką.

bottom of page